آشنائی دانشجویان برای سفر به قبرس

جهت هماهنگی و آشنائی با سایر داوطلبین تحصیل در دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس برای دوستانی که از یک استان و یا یک شهرهستند و مایل هستند با یکدیگر به قبرس سفر کنند (فقط در صورتیکه وضعیت پذیرش شما قطعی شده است، این فرم را پر کنید در صورتیکه هنوز از طرف ما به شما اعلام نشده و یا پذیرش ندارید هیچ پاسخی به شما داده نخواهد شد)، با پرکردن این فرم و اعلام موافقت با شرایط، شماره تلفن شما در اختیار سایر دوستانی که از استان محل سکونت شما برای سفر به قبرس اقدام کرده اند قرار خواهد گرفت (شماره تلفن در سایت درج نمی شود و فقط از طریق ایمیل به سایر دوستانی که ابراز تمایل کرده اند ارسال می شود) و می توانید قبل از مسافرت برای تهیه بلیط و…. با یکدیگر مشورت کرده همسفر شوید. این هماهنگی به ما نیز کمک می کند تا در روزهای استقبال در فرودگاه راحتتر فرآیند انتقال شما و اسکان رایگان دو روزه در خوابگاههای دانشگاه را انجام دهیم.

داوطلبین می توانند در صورت تمایل حداکثر تا سه نوبت فرم درخواست هماهنگی را پر نموده تا از لیست جدید و بروز شده سایر همسفران اطلاع حاصل نمایند.

تلفن شما فقط از طریق ما در اختیار سایر داوطلبانی که تمایل به یافتن همسفر برای سفر به قبرس دارند قرار داده خواهد شد. شماره تلفن و اطلاعات شما در نزد ما محفوظ است و این پروسه فقط جنبه کمک رسانی به داوطلبین تحصیل در دانشگاه مدیترانه شرقی را دارد. با ارسال این فرم شما موافقت خود را با این شرایط اعلام کرده اید.

فرم هماهنگی سفر برای داوطلبین