سرویس رایگان استقبال در فرودگاه و اسکان رایگان

کلیه دانشجویانی که از طریق ما برای اخذ پذیرش دانشگاه مدیترانه شرقی اقدام می نمایند به محض ورود به قبرس می توانند از خدمات سرویس رایگان پیک آپ (استقبال) در فرودگاه قبرس و اسکان رایگان دو روزه (به همراه خانواده – برای اعضای خانواده هر شب ۱۵ دلار و برای دانشجو رایگان) در یکی از خوابگاههای دانشگاه که برای آنها رزرو می شود بهره مند شوند. در طی این دو روز مراحل ثبت نام و انتخاب خوابگاه دائمی از بین خوابگاههای دانشگاه و اسکان دانشجو انجام خواهد شد.

در زمان رسیدن به فرودگاه دقت نمایید که مستقبلین حامل پلاکارد با نام EduCyprus می باشند.

متقاضیان می توانند پس از قطعی شدن بلیط و زمان رسیدن به قبرس، با پرکردن فرم زیر و ارسال یک نسخه از بلیط زمان رسیدن به قبرس را اعلام نمایند تا همکاران ما نسبت به ترانسفر و اسکان ایشان هماهنگی های لازم را بنمایند

فرم استقبال در فرودگاه و اسکان دو روزه رایگان

کلیه داوطلبینی که تمایل به استفاده از خدمات رایگان استقبال در فرودگاه و ترانسفر به فاماگوستا و اسکان دو روزه رایگان دانشجوئی دارند می بایست حداقل ۱۰ روز قبل از سفر به قبرس فرم زیر را پر نموده و تصویر بلیط خود را برای ما ارسال نمایند. سرویس اسکان دو روزه برای دانشجو رایگان و برای همراهان شبی ۱۵ دلار خواهد بود که در هنگام ورود به هتل لازم الپرداخت است.